Loading

Servis

OPEL SERVİS

 

Mesa Opel Özel Servisinde gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetler konusunda uzman bir kadro ve gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır.

 

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir. Aracınızın bakımı sadece periyodik servislerle kısıtlı olmamalı.

 

Mesa Otomotiv Müşterilerine bakım, garanti konularında her zaman yardım ederek aracınızın performansını arttırır. Arabanızın en iyi şekilde görülmesi ve değerini koruması için Mesa Otomotiv’i bugün ziyaret edin ve tüm Opel & Chevrolet araç bakım ürünlerini inceleyin. Arabanızın bakımını yapın; bunun karşılığını verecektir.

 

CHEVROLET SERVİS

 

Aracınızın bakımı her 15,000 km.de bir , yağ değişimleri her 7,500 km.de bir yapılır. Eğer bir yıl içinde bu km.ler doldurulmazsa yıllık bakım yapılır. Aracınıza bakım sırasında değişecek parçalar aracınızın km.sine göre değişiklik gösterir.

 

Movano model araçlarda bakım aralığı her 10.000 km.’ de bir yapılır. Mesa Otomotiv, yedek parça stokuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda teslim etmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara