Loading

Hakkımızda

MESA OPEL ÖZEL SERVİS

Mesa Otomotiv 2006 yılından itibaren otomotiv sektöründe Opel özel servisi  olarak check-up, tamir, bakım, yedek parça, araç ekspertizi ve ikinci el araç satışı gibi bir çok alanda hizmet vermeye başlamıştır.

2006 yılında yanlızca OPEL özel servisi olarak hizmet verirken, CHEVROLET markasının da  General Motors bünyesine Opel ile birleşmesiyle 2008 yılından itibaren CHEVROLET marka araçlara da hizmet vermeye başlamıştır.

 

Tuzla’da bulunan servisimiz müşterilerimize mekanik, elektrik, yedek parça, kaporta ve boya, ikinci el satış ana dalları olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir. Mesa Otomotiv olarak hedefimiz, sektöründe en iyisi olmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabasında olmak. Müşteri ilişkilerinde saygılı, şeffaf ve dürüst bir yapı içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmektir.

 

Sektöründe en çok çalışmak istenilen şirket olabilmek için, kendimizi geliştirip yenileyerek, müşterilerimizin can güvenliğini unutmaksızın en kısa zamanda kusursuz iş çıkartmak kalite politikamızdır. Dürüstlüğümüz, güvenilirliğimiz, size karşı olan şeffaf yaklaşımımız değerlerimizdir.

 

Saygılarımızla

 

MESA OTOMOTİV SERVİS HİZMETLERİ

SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

Call Now ButtonHemen Ara